Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

 

Již před léty nás uchvátilo kouzlo valašských hor Beskyd a Javorníků. Velmi rádi jsme se do této oblasti vraceli a když se naskytla možnost postavit si vlastní roubenku přímo v srdci Javorníku v Novém Hrozenkově, tak jsme neváhali a pustili jsme se do projektu Chata Hrozenka. 

 

 

 

Naše společnost Chata Hrozenka, s.r.o. byla založena v roce 2015 za účelem zprostředkování krásy valašských hor lidem tak, jak to máme rádi my. 

 

 

S láskou a pečlivostí jsme vybudovali naši chatu, aby se tam každý cítil jako doma.

 

 

Krása dřeva a přírodních materiálů se spojují v příjemný a útulný interiér. 

 

 

Nechybí zde nic na co jste z domu zvyklí jako 2 koupelny s WC, sauna, vybavená kuchyně, myčka, pračka, sušička, žehlička, WiFi v celém domě. Pokoje jsou vybaveny televizory s plochou obrazovkou. V obývacím pokoji navíc televizor se satelitními programy (HBO, sportovní programy, atd) a pro děti herní konzole PS4. V hlavní místnosti se budete těšit z krbu a jeho příjemného tepla. V letních měsících je možnost využití menšího nadzemního bazénu, venkovního posezení, vířivky a grilu. 

 

Budeme rádi když se u nás budete cítit co nejlépe a užijete si  odpočinek u nás ať už aktivní nebo pasivní formou, taky abyste se od nás vraceli plni energie a chuti do života tak, jak to máme i my!